O NAS

Renata Jaranowska - Biernacka

Renata Jaranowska-Biernacka

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią par i całych rodzin. Współprowadzę grupy terapeutyczne i treningi.

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Należę do Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowychw Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (posiadam certyfikat psychoterapeuty Gestalt). Ukończyłam też 4-letni kurs psychoterapii „Systemowa terapia rodzin” w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Szkolenie jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

Iwona Sroka

Iwona Sroka

Jestem psychologiem, absolwentką (1994r.) Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam 3-letnie szkolenie podyplomowe z zakresu “Systemowej Terapii Rodzin” organizowane przez Uniwersytet Jagielloński, a także szkolenie “Terapia małżeństw i par w podejściu systemowym“. Jestem realizatorem “Szkoły dla Rodziców” rekomendowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz z rodzicami – konsultacje, treningi, warsztaty, terapia rodzin i par w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w gabinecie prywatnym w Gdyni.

Marzena Niewczas

Zajmuję się psychoterapią indywidualną i superwizją. Prowadzę treningi psychologiczne, terapię grupową oraz warsztaty tematyczne. Pracuje z osobami dorosłymi.

W 1992 r. ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim,.  Posiadam certyfikat trenera psychoterapeuty terapii Gestalt (1997), a od 2009 r. również certyfikat superwizora terapii Gestalt wydany przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą superwizorem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

WSPÓŁPRACUJEMY